טיפול מיני

טיפול מיני יכול להתקיים במתכונת אישית או זוגית, במטרה להביא לשיפור בתפקוד המיני. קשיים בתפקוד המיני יכולים לנבוע מבעיות בחשק, היעדר תשוקה או שחיקה באינטימיות מינית אצל אחד מבני הזוג או שניהם.

 קשיים בתפקוד המיני יכולים לנבוע מבעיות או הפרעות שונות בתפקוד המיני בקרב נשים וגברים. מרבית הקשיים בתפקוד המיני הינם תוצר של חסמים נפשיים, אם כי חשוב לשלול בעיות רפואיות פיזיולוגיות.

נשים עשויות לסבול מהיעדר חשק, מכאבים בזמן חדירה, היעדר הנאה במיניות ו/או קושי להגיע לאורגזמה.
גברים עשויים לסבול גם הם מהיעדר חשק מיני, מחרדת ביצוע, קושי להגיע לזקפה, מהיעדר שליטה בשפיכה (שפיכה מוקדמת או מעוכבת), היעדר הנאה בזמן האקט מיני וקושי להגיע לאורגזמה. 

אותם חסמים נפשיים יכולים להיות תוצר של חוויות טראומטיות בעבר, חינוך ומסרים מדכאי מיניות שיכולים להוביל לעמדות מורכבות ומגבילות כלפי מין ומיניות, עיוותים שליליים בחשיבה ואמונות שליליות הנוגעות לדימוי גוף או חרדה מחשיפה וקרבה אינטיבית.

אני מתמחה גם בטיפול מיני בזוגות ויחידים שחיים אורך חיים אלטרנטיבי (סווינגרים, יחסים לא מונוגמיים, פוליאמוריה), ומיניות בדסמית (BDSM), פטיש וקינק. 

אני מאמינה שמיניות היא מרחב מרתק לגילוי עצמי, לחיבור עמוק ולהנאה משותפת, כל עוד הדברים נעשים מתוך רצון חופשי כבוד הדדי והסכמה בין שני אנשים בוגרים. 

דילוג לתוכן