טיפול זוגי

ישנן מגוון סיבות העשויות לעורר קשיים בזוגיות:

קונפליקטים חוזרים, צרכים ו/או ערכים מנוגדים, שחיקה, מיניות ואינטימיות, מאבקי כוח, משברי אמון, היעדר תקשורת ורגשות שליליים, ביקורת ושיפוטיות.

באמצעות הטיפול הזוגי, נוכל לזהות ולמקד את המקורות של הקשיים, להביא לידי ביטוי את הצרכים השונים של כל בן/בת זוג ולייצר דרכי התמודדות יעילות ומקרבות. נבין ביחד מה באמת גורם לתסכול ולקשיים. לעתים מדובר בצרכים רגשיים בסיסיים מאוד שלא באים לידי ביטוי בזוגיות. כגון: צורך בפרגון, הערכה, חום, ביטחון חופש, ועוד. חסכים הדדים בצרכים אלו עשויים להביא את שני בני הזוג לרגשות שליליים ולביטויים של תסכול, כעס, ביקורת, האשמה ועוד.

בטיפול ניתן ללמוד לדבר באופן שמאפשר הקשבה הדדית ומענה על הצרכים, ללא האשמות ושיפוטיות שמובילות למבוי סתום ומסלימות את הרגשות השליליים.

לקבל כלים להתמודדות יעילה וניהול נכון של קונפליקטים זוגיים, ונייצר שותפות אמיתית ותמיכה הדדית שתאפשר צמיחה של כל אחד מבני הזוג. נלמד להכיר, להעריך ולאהוב אחד/ת את השני/יה מחדש.

אני עדה יום יום בעבודתי לתהליכי שינוי משמעותיים שיכולים להתרחש אצל כל אחד מבני הזוג ובקשר עצמו. גם אם התחושה היא של חוסר תקווה ומבוי סתום, כל עוד ישנו רצון הדדי לשמר את היחסים, לא הכל אבוד.

אוכלוסיות היעד:
זוגות המתמודדים עם מגוון של קשיים, בשלבים התפתחותיים שונים של היחסים.
טיפול סביב קושי נפשי (כגון הפרעה/מחלה/מגבלה נפשית או התמכרות), של אחד מבני הזוג.
זוגות לא מונוגמיים בהסכמה (פוליאמורים ו/או יחסים פתוחים). 
זוגות מהקהילה הלהט"בית.

אל תדחו את הפניה לטיפול לעוד יום אל תישארו עם הקושי לבד!
מזמינה אותך לדבר איתי לתיאום פגישת היכרות.